Białe listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są elementem nie tylko ozdobnym. Te wyjątkowe listwy stosowane są wewnątrz obiektów. Takie elementy sztukateryjne chronią i ozdabiają miejsce styku podłogi ze ścianą.
Listwy wykonywane są z różnych materiałów. Mogą być drewniane, z miękkich plastików. Innym bardzo popularnym materiałem jest polistyren utwardzony, który zwiększa twardość i zmniejsza podatność na uszkodzenia.
Białe listwy przypodłogowe Creativa spełniają rolę ozdobną i użytkową. Ładnie prezentują się zamocowane do ściany przy pomocy kleju montażowego. Silnie przylegają do jej płaszczyzny. Niektóre listwy zaopatrzone są w dodatkowe rowki, w których można ukryć kable przypodłogowe. Nic już nie ciągnie się po narożnikach. Pomieszczenie wygląda schludniej.
Dzięki listwom przypodłogowym łatwiej jest utrzymać czystość. Żaden kurz czy inne śmieci nie wcisną się w szczelinę między ścianą, a podłogą. Jeśli listwa zostanie zabrudzona można ją w prosty sposób wyczyścić. Wystarczy wilgotna szmatka, trochę płynu do czyszczenia. Po takich zabiegach listwa jest znowu biała i czysta. Dalej będzie mogła spełniać swoje zadanie – ochrony ściany przed uszkodzeniami oraz podniesienia estetycznego wyglądu pomieszczenia.

About the author /


Related Articles