Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC

Jakie listwy przypodłogowe będą najlepsze?

Listwy przypodłogowe to istotny element wykończenia domu lub mieszkania. Mimo że może się wydawać, że wybór listew wcale nie jest trudnym zadaniem, na rynku jest obecnie tak duży wybór takiego asortymentu, że decyzja zakupowa może okazać się trudna. Jakie listwy kupić?

Wybieramy listwy do domu
Gdy lubimy praktyczne, proste rozwiązania idealnie sprawdzą się klasyczne listwy przypodłogowe ORAC, które można dostać w różnych kolorach oraz rozmiarach. Barwa listw musi być zbliżona do ściany lub podłogi. Ponieważ zazwyczaj decydujemy się na ściany w kolorze biały, listwy białe to doskonały wybór. Można wybierać także spośród różnych materiałów, bo można znaleźć w sklepach zarówno listwy drewniane, jak i wykonane z tworzyw sztucznych, aluminium, metalu, poliuretanowych i duropolimerowych.

Podczas wyboru listw musimy wziąć pod uwagę nie tylko ich rozmiar i kolor, ale także miejsce, gdzie będziemy chceli je zamontować. Na przykład listwy montowane w łazience powinny posiadać właściwości wilgocio i wodoodporne, co jest naprawdę bardzo ważne.

Jak widać wybór listew, wcale nie jest takim prosty zadaniem, jak mogłoby się wydawać, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na ich zakup. Dzięki temu będą długo służyły i po latach nadal będą prezentować się jak nowe.

About the author /


Related Articles