Nowe mieszkanie

Od kilku lat mieszkamy z mężem i dwójką dzieci w małym, ciasnym mieszkaniu w którym naprawdę nie da się w tyle osób na dłuższą metę komfortowo żyć. Dlatego też nosiliśmy się z zamiarem zmiany mieszkanie. Teraz, kiedy oboje z mężem zarabiamy coraz więcej możemy pozwolić sobie na większe mieszkanie, dlatego też poszukiwania nowego lokalu nabrały bardzo szybkiego tępa.

Na początku o oferty wynajmu mieszkań pytaliśmy rodziny oraz znajomych. Niestety nikt nie słyszał o żadnej ciekawej dla nas ofercie. Nie chcieliśmy także korzystać z oferty biura nieruchomości, ponieważ oferty takie zawsze są dużo droższe, co najmniej o prowizję dla owego biura. Dlatego też postanowiliśmy szukać nowego mieszkania na własną rękę, internet, gazety z pewnością nam w tym pomogły.

Ciekawą ofertę znaleźliśmy w serwisie Fajnemeble, który między innymi oferuje właśnie ogłoszenia wynajmu i sprzedaży lokali mieszkalnych na terenie całego kraju. Po skontaktowaniu się z autorem ogłoszenia oraz wymianie wstępnych wiadomości dotyczących lokalu umówiliśmy się na oglądanie mieszkania. Już za pierwszym razem oboje z mężem zakochaliśmy się w naszym przyszłym mieszkaniu – było po prostu stworzone dla nas!

Teraz kończymy formalności związane z jego kupnem oraz zastanawiamy się jakie meble wybrać.

About the author /


Related Articles